• 0 850 840 00 17

    "Yazılımda Güven"

Web-Design-PNG-Picture

KURUMSAL WEB SAYFASI TASARIMI VE YAZILIMI

Son yıllarda teknolojinin de gelişmesi sebebiyle mobil, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar ve tablet cihazlar üzerinden internet kullanımı son kullanıcılar açısından oldukça yaygındır. Kurumsal bir web sayfasına sahip olmanız bu sebeple yeni müşterilere ulaşma şansınızı ciddi oranda arttıracaktır. Tüm çalışmalarımız desktop ve mobil tarayıcılarda sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Google seo altyapısı firmamız tarafından ücretsiz olarak tüm işlerimizde gerçekleştirilmektedir.

creative-logo-collection-media-and-creative-idea-logo-design-template_1195-896

LOGO & GRAFİK TASARIM

Marka imajınızı en iyi şekilde yansıtabileceğiniz logo tasarım çalışmaları sayesinde insanların akıllarında uzun yıllar boyunca yer edebilirsiniz. Logonuzun firmanızın bir yansıması ve dış görünüşüne ait ilk izlenimleri bırakacak etkileyici bir çalışma olması gerektiğini unutmayın. Logo tasarımları, ürün ve hizmetleriniz hakkında insanlara kısa ve net bilgiler aktarır. Müşterileriniz ve işiniz arasında büyük bir bağ oluşmasını sağlarken, daha kolay bir biçimde akılda kalmanızı sağlar.

seo-rank-boost

GOOGLE SEO OPTiMiZASYON

SEO düzenlemeleri ya da işlemleri sayesinde arama motorları kişiler tarafından bulunmaya çalışılan web sitelerinin sonuçları için daha kolay ve hızlı tarama yapabilmektedir. SEO işte bu arama motoru taramalarında kolayca bulunabilmek için teknik kriter düzenlemelerin yapılması işlemidir, şeklinde yapılacak bir açıklama seo nedir sorusunun cevabı olacaktır.Bizde sizi google aramalardaki sonuçlarda en üstlere çıkartacak çözümler üretiyoruz.

printed_products_range-900

BASKILI REKLAM ÜRÜNLERİ

Kartvizit-El İlanı-Broşür-Katalog-Dergi-İnsert Baskı-Baskılı Kalem Oto Kokusu-Magnet -Yelken Bayrak-Dış ve İç Cephe Reklam Ürünleri Tasarım ve Baskı hizmetini yapmatayız.


Marven Yazılım bir Güven Bilişim markasıdır

Atatürk Mah. Çanakkale Cad. Güven Plaza No 12 ÇAN / Çanakkal


0 850 840 00 17


destek@marvenyazilim.com

WhatsApp chat